Javascript/ReactJS

Junior ReactJS developer

Opis posla

– razvoj mobilnih aplikacija, JavaScript
– rad na implementaciji sučelja aplikacija
– inovacija i rješavanje aktualnih problema u tržištu parkinga
– rad sa senzorima, telemetrijom, kriptografijom

Uvjeti

– VŠS/VSS, tehnički fakultet
– znanje engleskog jezika – B1 razina
– samostalnost, snalažljivost
– želja za učenjem i pedantnost
– razvijene komunikacijske vještine i organizacijske sposobnosti
– sklonost timskom radu, motiviranost, odgovornost

Stručna sprema:

Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Jezici:

Engleski (napredno)

Što nudimo

– rad u dinamičkom mladom timu
– rad s najnovijim tehnologijama
– mogućnost napredovanja
– kontinuirano stjecanje novih znanja iz područja mobilnog developmenta, Bluetooth komunikacije i senzorike
– okruženje s kvalitetnim međuljudskim odnosima, bez kompleksnih hijerarhija te ugodna, opuštena i poticajna atmosfera
– izvanrednu priliku za učenjem